Devel.cz Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják.cz DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Jiří Kosek: příprava specifikací je boj.

Lukáš Havrlant aura:74
13. 2. 2009 13:29

Re: Co se nepovedlo na XHTML 2?

celé vlákno
„Ona totiž vůbec nepopírá, že IE XML neumí.“

Ajajaj, to snad ta stránka neříká. Jestli ano, tak jste něco hodně špatně pochopil, protože MSIE samozřejmě XML zvládá. Otevřete si v MSIE libovolný RSS feed, například ten Zdrojáku. Otevře? Otevře. Umí? Umí :-).

„Ona spíše předkládá tvrzení, že IE XHTML neumí“

Ona především dokazuje tvrzení, že i MSIE umí XHTML. Zobrazte si v MSIE informace o stránce (pravý klik → vlastnosti) a uvidíte tam typ XML. Pak se podívejte do zdrojového kódu stránky a uvidíte XHTML.

   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující: Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s pravidly.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul