Devel.cz Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják.cz DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Nette Framework: Neprůstřelné formuláře.

Roman Pištěk
Roman Pištěk (neregistrovaný) ---.noronet.cz
3. 6. 2009 15:05

Re: Po sté to samé?

celé vlákno

Jak jste, 'sim Vás, přišel k té přezdívce? :-) Jistě, na phpclasses.org a desítkách dalších zdrojů seženete takových rutin tuny. Nějakou tu „vodotoňákfunguje“ třídu pro formuláře si navíc zbastlí každý začínající programátor. Ovšem kvalitně naprogramovat a zakomponovat do frameworku už tak snadné není.

„Co třeba metody pro vytváření dynamických seznamů nebo check boxů, načítajích data z databáze, jsou?“ – a co třeba si takovou specifickou záležitost naprogramovat sám? Nette tomu nijak nebrání… Pokud ovšem nejste ten typ programátora, který celou aplikaci poslepuje z torz z phpclasses.or­g apod.

   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující: Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s pravidly.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul