Devel.cz Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják.cz DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Třídy, dědičnost a OOP v Javascriptu - I.

aprilchild
aprilchild (neregistrovaný) ---.zapcechy.adsl-llu.static.bluetone.cz
17. 3. 2010 21:33

Re: OOP, dedicnost

celé vlákno

muzes Dane prosim rozvest, „zneuziti closure“ pro funkcionalni programovani? Resp. uvest nejaky priklad? Mam na mysli ciste funkcionalni priklad, bojim se, ze pouziti closure jde presne proti jeho duchu, zaklinadlem budiz immutable state a no side effects. Neni mi jasne, k cemu bych v cistem navrhu potreboval videl do scope o uroven vys. Ale to je jen spis takova perlicka na zaver – pro puristy:).

   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující: Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s pravidly.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul