Devel.cz Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják.cz DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Uživatelé nejsou programátoři!.

H0ax
H0ax (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
19. 8. 2010 18:33

....

celé vlákno

„já nechci nic vědět“ uživatelé jsou naprosto ideální blbci pro tvorbu botnetů a dalších sraček, protože si chtějí prostě přečíst tu svojí počtu a nic jinýho je nezajímá. Nemám nic proti caps-lock našeptávači, ale když vám volá user, kterýho otravuje neustále zadávat heslo do thunderbirda a není schopnej si pod tím přečíst tu krásnou hlášku o jeho uložení, tak se spíš rozbrečíte. Pokud chcete něco ovládat, musíte o tom něco vědět a to platí pro pračku i auto.

   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující: Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s pravidly.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul