Archiv pro štítek: Glosy

glosa psací stroj

Sdílejte:

25 sdílení
Komentáře: 23

Negativní SEO jako bič na konkurenci? Ale kdeže!

A pak přišel den, kdy se jako houby po dešti vyrojily SEO agentury s neodolatelnou nabídkou. „Leze vám na nervy vaše konkurence? Dosahuje lepších pozic ve výsledcích vyhledávání než váš web? Máme řešení! Pošleme ji na druhou stranu v Seznamu i Google! Platíte až po dosažení výsledku!“ A to byl definitivní konec SEO.

glosa psací stroj

Sdílejte:

12 sdílení
Komentáře: 7

V partě se to lépe učí

Programátor tvrdej chleba má. Musí se pořád učit nové a nové věci. Doktoři třeba taky, ale jim se za pět let nezměnila pod rukama anatomie na verzi 2.0. Naštěstí se dnes nemusí učit už jen z knížek. Může se učit i online, ale hlavně: může se učit i naživo! Školení totiž nemusí být jen nudný den!

logo Zdroják

Sdílejte:

0 sdílení
Komentáře: 32

Slovo šéfredaktora

Některé články se píšou skoro samy, slova se sypou od ruky do textového editoru a člověk má problém s tím sledovat běh svých myšlenek. Jiné se píšou těžko, hledáte každé slovo, zvažujete, a text se rodí pomalu a ztěžka. A pak jsou články, jako tento, kde se slova sice sypou sama, ale přesto se nepíšou lehce.

Dumbphone

Sdílejte:

22 sdílení
Komentáře: 85

Má si hloupý uživatel koupit chytrý telefon?

Chytrému telefonu jsem se dlouhou dobu bránil. Zastávám názor, že mobil by neměl být chytřejší než jeho uživatel a nebyl jsem si zcela jistý, zda bych to v případě smartphonu sám splňoval. A tak jsem halasil, že telefonování, SMSky a 640 kb paměti přece stačí každému a Hada nebo Tetris si můžu zahrát i na svém letitém černobílém pitomofonu.

letlampa

Sdílejte:

5 sdílení
Komentáře: 37

S čistým stolem…

Blíží se Nový rok. Znamená to nejen přetečení kalendáře, ale i vlnu novoročních předsevzetí, které většina z nás stejně nedodrží, a ten zbytek si je ani nedá. Přesto bych tu měl jeden tip na takové vhodné předsevzetí – přinejmenším k úvaze, když nenajdete odvahu k realizaci.