Devel.cz Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják.cz DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor ke zprávičce Jak na testování v prohlížečích.

17. 3. 2009 14:08

V čem testovat?

celé vlákno
Opět se ukazuje, že tupě opsat článek a nepřemýšlet nad ním je podstatně jednodušší, než zapojit jedinou mozkovou buňku. Myslím, že se tomu říká Macichovatění. Článek totiž obsahuje dvě podstatné chyby.

1) Rozdíl mezi Operou 9.0 a 9.62 (nebo co je aktuální) je mnohem větší, než mezi FF2 a FF3. Takže testovat v Opeře 9 je nesmysl, stejně jako ve FF2. Trochu to smazává fakt, že zastoupení tohoto prohlížeče je tak slabé, že opravdu stačí zběžně testovat prakticky v jakékoli verzi Opery, stejně si nikdo případných problémů nevšimne.

2) IETester je možná fajn pro Visty, ale globálně je nepoužitelný a naprosto nestabilní. Na pět spuštění připadají 3-4 pády a na pět pageviews 1-2 pády. Na XPčkách je mnohem lepší MultipleIE, který ovšem článek nezmiňuje.
   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující: Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s pravidly.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul