Tabulková data mohu napsat i bez tabulek, a stejně se k tomu právě ty tabulky hodí, rozdíl mezi daty a grafikou je jen v semantice - a tady mě nikdo nebrání nazvat tabulku layout. Až budou ve stylech (resp. v podporovaných stylech) tabulky, možná je pak nahradím, ale proč, když zase ostrouhají některé prohlížeče ? Ignorování tabulek je jen móda, nelogická, iracionální a navíc zbytečně náročná.
Pokud můj kód (aniž by ste ho viděl, nebo snad ano ?) považujete za bastl, pak si můžu myslet něco o zadní části těla, a já sem o nikom neřekl že je bastlíř - přečtete si ten komentář ještě jednou.
nikomu se nesměju - přišlo mě to prostě komické nic víc nic míň
A ano tvrdím že pokud je kód 100 menší a dělá JEN to co potřebuji, je efektivnější. Pokud to nechápete tak je mi Vás líto. (A znovu pro upřesnění, dělám stránky které na JS nejsou závislé, to znamená, že se dají téměř totožně používat bez JS, takže libovolný framework je už dopředu zbytečně velký a tedy zbytečně zatěžuje).
Odpověď na názor
Odpovídáte na názor ke zprávičce Jak vyřešit nejčastější problémy s IE6.
Pravidla pro diskutující: Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s pravidly.
Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.
Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul