Komentáře k článku

Adobe MAX 2010: 3D Flash a další novinky

GPU akcelerované 3D ve Flashi, AIR pro Google TV, HTML5 animátor, Digital Publishing – to vše přinesl letošní Adobe MAX. Novinky potěší nejenom Flash a HTML5 vývojáře, ale i grafiky, kteří cílí svůj obsah na tabletové zařízení. Pokud jste nestihli živý přenos, máme pro vás menší shrnutí přímo z Los Angeles.

Zpět na článek

2 komentářů k článku Adobe MAX 2010: 3D Flash a další novinky:

 1. pas

  lina firma

  Klobouk dolů. Před půl rokem Steve Jobs označil Adobe za línou firmu, Flash za nevhodný pro mobilní zařízení a doporučil, aby se Adobe radši zaměřila na nástroje pro HTML5.

  Po půl roce líná firma představuje nástroje pro HTML5 a s nevhodností Flashe pro mobilní zařízení se to má tak, že jeden z hlavních konkurentů Applu si Flash/AIR vybírá jako primární aplikační vrstvu pro OS svého tabletu.

 2. Erender

  Bravo

  Vyborne Tome. Po dlhom case som sa docital zopar velmi zaujimavych informacii, pootvaral som si dalsich x zaloziek – uz su nachystane az sa do nich zacitam. Velmi ma tesi aktivita Adobe v smere k mobilnym zariadeniam a k androidu. Caka nas krasne obdobie. Ja sa zaujimam o flexove aplikacie a vsetko toto vnimam veeeelmi pozitivne.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=3353