Co nás čeká v roce 2013

Blíží se nový rok a s ním i krátké slovo o věcech budoucích.

Od začátku roku se budete opět setkávat se seriálem Testování a tvorba testovatelného kódu v PHP, který píše Josef Zamrzla. Objeví se také nový seriál, který bude psát Jakub Mrozek, ve kterém bude postupně vytvářet e-shop za pomoci Node.js a AngularJS.

Zdroják po loňské změně vydavatele čeká přechod na nový redakční systém a nový design. Tady máte malý náhled.

Někteří z vás určitě uvítají možnost přihlašování přes sociální sítě.

Pokusíme se víc pracovat s rubrikami, těch je v tuhle chvíli přes 30 a nesplňují to, co bychom od nich čekali. Jejich počet zmenšíme (pod 10) a pokusíme se, aby reflektovaly hlavní zájmy našich čtenářů. Na novém Zdrojáku najdete například rubriky PHP, JavaScript nebo Mobilní vývoj. Řada čtenářů se zajímá jen o některé z oblastí, nesleduje Zdroják denně a zajímavé články jim tak snadno utečou z titulky a zmizí v archivu. Při sledování příslušné rubriky by k tomu už nemělo docházet.

Dojde také na další konferenci. Loňská Devel.cz konference byla vyprodaná a setkala se s dobrým ohlasem, letos se dočkáte jejího pokračování. Více informací vám sdělíme později.

Jedinou věcí, kterou opustíme, je stávající fórum. To se od svých počátků v zásadě nikdy opravdu pořádně nerozjelo (můžeme diskutovat proč) a rozhodli jsme tohoto mrtvého koně již dále neživit.

Na závěr bychom rádi poděkovali všem našim autorům i čtenářům. Zachovejte nám přízeň.

Komentáře: 5

Přehled komentářů

sachy Nový vzhled
ic Re: Nový vzhled
Tany Re: Nový vzhled
soundczeck Re: Nový vzhled
Futrál Kritika
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=3760