Komentáře k článku

Co zaujalo Davida Šmehlíka

Dnešní várku zajímavostí z dění okolo webu nabízí entrepreneur a technologický nadšenec David Šmehlík, majitel social media agentury Fleveo. Zaujaly ho novinky na Facebooku, změny na trhu prohlížečů, nový App Store, pád Skype, stav Google, velká akvizice na českém trhu a také jedna, intenzivně očekávaná, filmová novinka.

Zpět na článek

5 komentářů k článku Co zaujalo Davida Šmehlíka:

 1. jarda

  banan

  @zdrojak: Namet k zamysleni – neuvazovali jste o nofollow linkovani individuii typu Kalluža? Jeho strategie vzbudit jakymkoliv zpusobem pozornost a ziskat tak backlinky se mu zjevne vyplaci. Google nerozlisuje jestli se o nem a jeho bananu pise pozitivne ci negativne – dotaz na ‚webhosting‘ na ceskem googlu ukazuje
  banan na 4. miste …

  Mozna je chytrejsi, nez si nekteri myslite …. :)

  1. Martin Malý

   Re: banan

   Uvažovali. Stručná odpověď je „nebudeme to dělat“, ale téma je to zajímavé, tak se o něm někdy rozepíšu podrobněji, díky za námět.

  2. František Kučera

   Re: banan

   Zkus si zadat do Googlu link:píčus.cz* – myslím, že i kdyby je Root blokoval, přidával nofollow, vůbec je to nevytrhne.

   *) Skutečnou doménu nelze zadat – viz: Váš příspěvek byl vyhodnocen jak spam (v textu byla použita zakázaná slova) a nebude přijat. Pokud se domníváte, že zadáváte regulérní příspěvek, pošlete nám ho prosím e-mailem do redakce.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=3404