3 komentářů k článku CSS Media Queries: co jsou a k čemu slouží:

 1. deda.jabko

  RE: CSS Media Queries: co jsou a k čemu slouží
  zavedeni promennych a vyrazu by nastinene problemy dokazalo vyresit mnohem elegantneji…

 2. leo

  To je hezké, že zde popisujete použití Media Queries, ale zapomněl jste na to nejdůležitější. Vy jste vůbec nenapsal co to Media Queries jsou a k čemu slouží. Věta „Formálně řečeno se jedná o specifikaci W3C, která vyvíjena již od roku 2001 “ toho opravdu moc neprozradí (ke všemu v té větě máte ještě chybu „která vyvíjena již od roku 2001. Je vyvíjena již od roku 2001, není to lepší?). Zůstaňte raději u té biochemie pane Hassmane, uděláte nejlíp „experte na likvidaci komentářů“.

  1. Martin HassmanAutor příspěvku

   Re:

   Milý Leo, je mi opravdu moc líto, že jsem odpovědi na zmiňované otázky rozepsal do celého článku a neshrnul to vše do jedné věty, případně odstavce, který by šel snadno a rychle okopírovat do diplomové nebo seminární práce, ale nedá se svítit – babička vypila petrolej.

   Co se týče absence přísudku v citované větě, máte naprostou pravdu, je třeba se sklonit před vaším bystrozrakem, pokud naše jazyková korektorka ještě jednou něco takového přehlédne, napaříme jí pokutu, mateřská dovolená, nemateřská dovolená, tady neznám bratra.

   A připomínka k biochemii přichází již několik let po funuse, stejně jako váš komentář k tomuto článku, což je obojí věčná škoda. Přeji krásný večer. 8-)

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=2996