15 komentářů k článku Dotazník: Řízení práce ve firmě:

 1. Jan Mittner

  Re: Dotazník: Řízení práce ve firmě

  Pokud by vás to zajímalo, mohli bychom výsledky následně srovnat s dotazníkem, který byl distribuován na WebExpu 2011 a který má několik velmi podobných otázek, viz http://spi.vse.cz.

   1. Martin Malý

    Re: Vývojář a programátor

    Nedají a nedají. Dělají magazín pro webové vývojáře, ale nedají si to vymluvit. :)

    1. prezdivka

     Re: Vývojář a programátor

     kdyz ctu zdrojak tak mam pocit ze web jen PHP a javascript. Abych nezapomel, tak v CR je asi tak 50 Rubistu. Kdyz vezmete jinou platformu tak 50 programatoru sedi v kazde stredni firme. a takovych firem jsou v CR stovky…

     1. Oldisy3

      Re: Vývojář a programátor

      lol, sem ve stredni firme delal, a programator tam nebyl ani jeden, pokud neberu operatory CNC za programatory

  1. Martin Malý

   Re: Vývojář a programátor

   Jsme „server pro vývojáře webových stránek a aplikací“… Ale upřímně – s výjimkou cca tří, čtyř otázek je ten zbytek dostatečně obecný pro jakéhokoli programátora či vývojáře.

 2. marek

  platba za hodinu

  keď som platený za počet hodín (na živnosť) tak to je ktorá možnosť? sa mi to zdá trochu nejasné…

  1. pixy

   Re: nějak Vám ten test

   No jo no, je ten dotazník místy trochu zvláštní – programování nezvažuje jiné než server-side (klientské programování na výběr není – JS, Flash, Flex atd.), pracovníky rozlišuje jen na programátory, obchoďáky a manažery (v naší firmě třeba ten nejmenovaný zbytek tvoří většinu – grafici, kodéři, testeři, analytici, support, administrátoři atd.), u spousty otázek nenacházím vhodnou možnost… Chtěl jsem to původně přeposlat pár lidem z firmy k vyplnění a k chycení se za nos, ale takhle by to asi moc nefungovalo, příliš se s předpoklady toho testu míjíme.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=3574