Komentáře k článku

Implementujeme platby přes PayPal za 30 minut

Požadavky na implementaci online platebních nástrojů naráží na Svatou Trojici „rozumných důvodů“: Nejde to, nikdo to nechce, je to složité. První dva tentokrát ponecháme stranou a ukážeme si, že implementace plateb pomocí platebního nástroje PayPal nezabere víc než 30 minut čistého času – pokud tedy víte jak na to.

Zpět na článek

18 komentářů k článku Implementujeme platby přes PayPal za 30 minut:

 1. X

  Technologicky snadné, ale...

  …trend je ve světě přesně obrácený. PayPal se vůči prodávajícím chová jako prase. Zadržování peněz, pokuty a freeze účtů bez vyšetření důvodu jsou jenom poslední kapkou v chování PayPalu. Včetně slavného zablokování konta, protože na něj začaly chodit 5USD částky za prodej licencí. Takže – pokud chcete prodávat, tak zvažte, zda zrovna přes PayPal. Ale pokud jste jenom klient, tak jste snad bez problémů.

  1. Milna

   Re: Technologicky snadné, ale...

   Nejde to, nikdo to nechce, je to složité. První dva tentokrát ponecháme stranou…

   Myslím, že autor chtěl hned v úvodu předejít příspěvkům vašeho typu.

 2. josefrichter

  30 minut?

  jestli jo, tak je to bomba! Já jsem před nějakou dobou implementoval custom řešení s recurring payments v Ruby a trápil jsem se s tím snad 3 dny :-) V Ruby je vychytanej gem ActiveMerchant, kterej kromě PayPalu umí i spousty dalších „zpracovatelů“ online plateb, ale jak na potvoru tehdy ještě neuměl paypal recurring payments :-(

 3. Cejvik

  google sites PayPal

  Zdravím, poměrně nedávno přibyla na Sites možnost umístit kromě tlačítka Google Checkout také možnost PayPal, v případě dotazu rád odpovím.

 4. ojoj

  platby kartami

  nepoznate nejaku inu jednoduchu sluzbu pomocou ktorej by som mohol prijimat platby kartami a posielat peniaze na slovensky ucet?

 5. alláh je velký

  alláh je velký

  tohle je všechno na nic a nespolehlivé, bratři vědí, že jedině Hawala je spolehlivý a bezpečný transfer peněz.

 6. Martin

  Jak řešíte propojení s účetnictvím?

  A řešíte ho vůbec, když od Paypalu přijdou všechny doklady, je třeba tvořit a zasílat faktury?

 7. Fallen

  paypal uz nikdy vice

  Pri ruseni uctu Vam automaticky reknou, ze veskere penize pod 250KC odevzdaji nejake ‚organizaci typu clovek v plisni‘ … uz nikdy vice …
  chcete platit online ? Pouzivejte cokoliv jineho nez paypal …

  1. František Kučera

   Re: paypal uz nikdy vice

   To nejde ty peníze poslat třeba kamarádovi, abych byl na nule, a pak teprve zrušit účet?

    1. Mark6156

     Re: paypal uz nikdy vice
     všiměte si že většina nářků je úplně o ničem, pokud chcete vydělávat a myslíte to trochu vážně ne jen jako hospodské žvanění, opravdu budete takhle hystericky řešit nějakých hypotetických 250 Kč při rušení účtu ? To asi sotva. František to hádám s obchodováním asi nemyslel moc vážně.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=3386