Komentáře k článku

Internet Explorer JavaScript API

Internet Explorer 9 přistupuje k webové stránce více jako k aplikaci. Stránku lze snadno připnout na hlavní panel, jde jí použít ve funkci Aero Snap, dají se přidat vlastní úlohy do Jump Listu, ikonu připnuté stránky je možné překrýt druhou ikonou a náhled stránky se dá doplnit o tlačítka, na jejichž stisknutí může stránka adekvátně reagovat. Tento článek popisuje metody, které souvisejí s uživatelským rozhraním.

Zpět na článek

6 komentářů k článku Internet Explorer JavaScript API:

 1. Pepa

  děkuji, nechci

  Pokud se chce MS aspoň trochu tvářit, že IE9 je zaměřen na webové aplikace, tak proč tam neudělají pořádnou podporu věcí jako web sockets, web workers, offline web apps, css3 transitions, geolocations, atd.? Místo toho řeší takovýhle ptákoviny.

  Už se těším, jak se toho nějakej jouda, ideálně v Komerční Bance, chytne a nasype to tam a všem ostatním vypíše „naše internetové bankovnictví vyžaduje IE9 na Win7“ :-)

   1. Pepa

    Re: děkuji, nechci

    No je fakt, že tohle „řešení“ mě nenapadlo. Představa hlášky „vyžaduje IE9, Win7 a Silverlight“ a internetového bankovnictví napsaného v Silverlightu je dechberoucí :D

    1. Petr

     Re: děkuji, nechci

     Silverlight je momentálně podporován více prohlížeči a OS než cokoliv ze jmenovaného v HTML 5.
     Nehledě na propastný rozdíl v jednoduchosti implementace.

     1. Jakub

      Re: děkuji, nechci

      To ale vůbec nevadí. Jediné, o co zde běží, je to, že HTML5 je výtvorem sluníčkového (=open) konsorcia, kdežto Silverlight je od Velké Zlé Korporace(TM) ;)

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=3351