8 komentářů k článku Mobile-friendly: průvodce optimalizací mobilního webu:

 1. shamot

  hodnotenie

  Výborný článok, práve niečo takéto som potreboval. Mohli by ste pridať aj Google +1 button lebo nie každý má facebook a nemôžem to likovať.

  1. František Kučera

   Re: hodnotenie

   A někteří nemají ani Facebook ani G+.

   Já bych např. uvítal, kdyby tu bylo stejné hodnocení jako na Rootu: známky 1-5. Vzhledem k tomu, že se tu používá stejný redakční systém, tak to bude jen otázka konfigurace.

 2. kyk

  Redakčně smazáno

  18. 8. 2011 10:42 smazal Martin Malý, důvod: Offtopic – u technického článku o optimalizaci pro mobily není místo na diskusi o „službách, co umožňují naklikat si firemní vizitku“.
 3. dusanmsk

  Hudba

  „Nejspíš video dekorace a zařízení restaurace, nějaká atmosférická hudba …“

  Za ozvucene weby by som vrazdil, nic ma nevie viac k smrti vytocit, ako zvuciaci web. Za toto by sa malo vesat.

  1. Pepé

   Re: Hudba

   Úplně nejlepší je, když člověk brouzdá v jednu v noci, všude hrobové ticho, a najednou z repráků zazní hromová hudba že si málem cvrknete do gatí leknutím, psi v okolí se rozštěkají a mimina rozbrečí… a vy nevíte jak to rychle vypnout, protože netušíte ve kterém z deseti záložek, které jste právě otevřeli z vyhledávání, ta prokletá hudba zní.

   Drazí vývojáři, prosím nenechávejte se od klietnů ukecat, NIKDY hudba na pozadí webu!

   1. LuKo

    Re: Hudba

    Inteerneeet zaaadaaarmoooooooo :D Za koule do průvanu bych věšel i provozovatele, kteří si na web pustí zeleného skřeta a nebo obecně ozvučené reklamy…

 4. Lukáš Lukoko Kokoška

  Hodně optimistický pohled na problematicku

  Kdyby byly jenom Apple Safari, Android 2.2 webkit a Opera Mobile, bylo by takle krásně jednoduché. Lidi bohužel používají strašně divné telefony.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=3532