Komentáře k článku

Píšeme první multiplatformní mobilní aplikaci s Visual Studio Tools for Apache Cordova

Apache Cordova je technologie, která umožňuje vytvářet mobilní aplikace pro všechny běžně používané platformy – iOS, Android a Windows Phone. Je vhodná především pro jednodušší aplikace a její výhodou je fakt, že se při vývoji používá HTML a zvládne to každý, kdo umí napsat jednoduchou webovou stránku.

Zpět na článek

6 komentářů k článku Píšeme první multiplatformní mobilní aplikaci s Visual Studio Tools for Apache Cordova:

 1. Ondřej Novák

  iOS :(
  S Cordova jsem se už taky seznámil, jen mě nenapadlo: To si fakt musím pořídit nějaké jablko fyzicky abych mohl vytvořit aplikaci pro iPhone?

  1. Kolemjdoucí

   Re: iOS :(
   Přesně tak. Ale pokud máš nějakou rozumnou konfiguraci s intelem (ideálně i5 nebo i7 s integrovanou GK), dá se MacOS nainstalovat i na PC (osobně vyzkoušeno).

   1. Tomáš Herceg

    Re: iOS :(
    Techhnicky to jde, ale není to legální – Mac OS X můžete legálně provozovat jen na hardware od Apple, což mají v licenčních podmínkách. Pokud to chcete/musíte dělat legálně, cesta asi nejmenšího zla je koupit Mac Mini.

 2. Vítězslav Škrabal

  Při instalovaní Visual Studio Tools for Apache Cordova
  Zdravím
  Tady je návod jak ten nástroj Visual Studio Tools for Apache Cordova nainstalovat při instalaci vlastního Microsoft Visual Studio Community 2015 ale já už ho mám už delší dobu nainstalované a už tam mám nějaké projekty jak to přiinstalovat? díky

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=18455