6 komentářů k článku Na konferenci Devel.cz vystoupí ti nejlepší, které jsme dokázali přemluvit:

 1. RDa

  Ach..

  .. k cemu takova konference, kde se plati za vystoupeni zvanilu :(

  Z vyvojaru se stavaji frikulini… facebook? frameworky? fulltext na seznamu? opravdu ma seznam fulltext??? tito lide ziji v skutecne virtualnim svete :)

  1. Jarda

   Re: Ach..

   Tak úplně nechápu tenhle příspěvek.

   Jasně že na konferenci mluví žvanilové, kdo jiný? Když je to konference, tak se tam mluví, co jiného by se tam mělo dělat?

   K té druhé části vašeho příspěvku: Proč ne facebook? Zkušenosti s vývojem ve facebooku mě určitě zajímají. Je to největší sociální síť na světě, obrovský nápor uživatelů a to na PHP? No já si rád poslechnu každý detail o který se budou ochotni podělit. Fulltext v seznamu? co je na něm špatného? ať ho používám nebo ne, tak mě určitě zajímá jak to funguje. Zase je to v česku jednička ve vyhledávání, proč bych měl být frikulýn, když chci vědět jak to seznam dělá?

   Jinak k té konferenci. Já jsem rád, že tu pro webové vývojáře něco je. Všechono se to točí kolem UI a UX a startapů a pro vývojáře tu nic nebylo. Doufám, že se tahle konference udrží a neskončí po prvním ročníku.

  2. jarin

   Re: Ach..

   Spíš to vidím tak, že je tady nové fórum pro vývojáře. Lidi se musí registrovat, takže se to nerozběhlo jak lidi očekávali. A ta konference je jedna z možností jak to fórum propagovat.

   1. tdvorak

    Re: Ach..

    Ta registrace je přesně to, co mě od fóra odrazuje. Ne, že bych byl nějakej introvert a soukromí hájil nade vše, ale nemám důvod párovat si registraci na fóru, kam se chci jen podívat se svým linkedinem či twitterem.

     1. Jaroslav Martinec

      Re: Ach..

      Asi tak. Neumělá kopie StackOverflow, s kupou miniaturních nic neříkajících ikonek a tupou komunitou. Navíc je to celé nepřehledné a jak udělat některé úkony jsem doteď nepochopil – například tak triviální věc, jako nalézt zpětně svoje příspěvky.

      Konferenci spíš vidím jako jednoduchou cestu, jak vydělat rychlé peníze a pohladit ego elity českého písečku.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=3678