7 komentářů k článku S3: hostujeme statický web v cloudu během pěti minut:

 1. Petr

  Neexistující adresáře

  Dobrý popis, jen doplním, že v S3 neexistují adresáře, ale soubory mohou v názvu obsahovat znak lomítko, což to kompenzuje. Soubory v bucketu jsou nicméně v jediném adresáři.

  1. Martin MalýAutor příspěvku

   Re: Neexistující adresáře

   Ano, přesně tak; to je popsáno v úvodním odkázaném článku. Ale zmíním se i v tomto, díky.

  2. Jenda

   Re: Neexistující adresáře

   Nevím jestli jsem to jenom špatně pochopil, ale přímo v AWS Management Consoli vidím tlačítko Create Folder a i uvnitř adresáře můžu vytvářet další podadresáře. Takže mohli byste mi prosím blíže vysvětlit jak jste to mysleli tím, že v S3 neexistují adresáře?

 2. Jindra

  S3 zdarma

  Nevim jak ted, ale kdyz jsem se registroval do S3 na podzim, tak mi nabidli zdarma na rok celkem slusny balik sluzeb – tusim 10 GB storage, podobne prenosu, dokonce i instanci serveru atd.

  Na vyzkouseni idealni.

  1. Rackuniverse

   Re: S3 zdarma

   Pořád ale musíte uvést informace o své platební kartě, cohož se třeba já štítím jako čert kříže. A podobných Čechů jistě bude spousta.

   1. marek-atlas

    Re: S3 zdarma

    Ja vyuzivam EC2, a co sa týka tej napojenej karty, je to skratka riesim tak že mám 2 účty a kartu ktorej čísla dávam takto firmám, „nabíjam“ len vtedy ked idem nieco platit, inač tam nemám skoro nič,,

    a btw Amazon si pri regitracii strhol u mna 2€

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=3438