4 komentářů k článku Střípky z WebExpo 2009 – III:

 1. Tomas

  Videozaznam

  Neni skoda, ze z takovych akci neni porizovan, resp. zverejnovan, videozaznam? Klidne za nejaky rozumny poplatek, ale verim, ze by to bylo ku prospechu vsech…

 2. karmi

  Ad Git

  Děkuji za shrnutí přednášky, chtěl bych ještě upřesnit/poopravit:

  1/ Předně ad Why Git Is Better Than X – pozor pozor, to není moje práce, ale původně projekt Scotta Chacona [http://github.com/schacon], který stojí za většinou evangelizačních aktivit Gitu (vytvořil novou homepage, stvořil 500-slajdové prezentace, napsal open source knihu ProGit, atd). Mým podílem je pouze český překlad [http://github.com/…tter/tree/cz], který neběží na „oficiální doméně“ http://whygitisbetterthanx.com jen proto, že Scott je nějak zaneprázdněn a nemerguje pull requesty :)

  2/ Evangelizační aspekt mojí přednášky byl poněkud slabší. Koncipoval jsem ji (záměrně) spíše jako relativně hard-core ukázku toho, co Git umí, pro začátečníky i pokročilejší. Z ohlasů vyplývá, že by přednáška typu — zjednodušeně řečeno — „Proč byste měli používat Git a ne Subversion“ byla publikem žádanější. Chtěl bych to napravit článkem zde na Zdrojáku. Pokud tedy víte o nějaké specifické oblasti, kterou jsem nestihnul probrat srozumitelně/e­fektivně, napište mi prosím e-mailem, sem do komentáře, twitterem, atd. ať mám více „podkladů“.

  1. Martin MalýAutor příspěvku

   Re: Ad Git

   Tak myslím, že budu hovořit i za čtenáře, když Karmimu poděkuji za hodnotný závazek a vyslovím naději, že TENTOKRÁT to už vyjde! :)

   O tom, že „Why Git is…“ není tvoje práce vím, ale jsi autorem české verze a běží to na tvé doméně. V článku to přeformuluju, díky za doplnění.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=3117