13 komentářů k článku Stroj času k ladění asynchroního JavaScriptu v Chrome DevTools:

 1. steinbauer

  Dvě chybky
  Díky za článek – pěkný.

  Jen dvě drobné chybičky:

  • „vytvořila jsem“ – Martin postupuje změnu pohlaví?
  • poslední dvě fota (před a po pojmenovaní funkce) jsou stejné
  1. tarmaq

   Re: Dvě chybky

   1. Autorka clanku je skutecne zena
   2. Posledni dve fota sice vypadaji stejne, ale v druhem je „windowLoaded“ namisto „(anonymous function)“
  2. Martin HassmanAutor příspěvku

   Re: Dvě chybky

   Předběhl mě tarmaq a odpověděl správně na oba dva body. Nemám co dodat 8-)

   1. Jirka Kosek

    Re: Dvě chybky
    Ono by stačilo, aby se články, co jsou překlad, netvářili, že jsou od předkladatele, ale původního autora, a byl by klid. :-)

    1. Martin HassmanAutor příspěvku

     Re: Dvě chybky

     Jo, už jsme to spolu jednou probírali. Ale pořád jsem nepřišel, jak na to. Máš příklady nějakých magazínů, kde tohle mají vyřešené?

     1. Jirka Kosek

      Re: Dvě chybky
      Já zas nechápu, co v tom má být za problém. Spoustu časopisů (I tištěných) uvádí jméno originálního autora a pod článkem jen přidá řádku „přeloženo z…“

      1. Martin HassmanAutor příspěvku

       Re: Dvě chybky

       U tištěných časopisů to není problém, tam nepočítám žádná omezení se strany redakčních systémů. Překopat stávající autorství v CMS by bylo několik člověkohodin, spíše člověkodní práce, a to práce, která se nijak nezaplatí a (podle mě) ji kromě tebe nikdo moc neocení. Máme tu řadu věcí, které potřebují dokódovat nebo předělat a dost mě trápí, takže až dostanu nějaký vývojářský čas, radši ho využiji na ně. Až bude Zdroják fungovat, jak má, můžete řešit i ty kosmetické věci jako třeba tohle.

       1. vaclav.sir

        Re: Dvě chybky
        Proč překopávat autorství? Stačí k článku přidat parametry se jménem, popisem a fotkou původního autora a pokud jsou vyplněné, tak se vypíší někde tam, kde se vypisuje redakční autor. Třeba nad ním, nebo vedle. To zvládne i ten váš WordPress. Teď když odroluju na konec článku, dozvím se, kdo je Martin Hassman a ani by mě nenapadlo, že autorem článku může být někdo jiný.

        1. Martin HassmanAutor příspěvku

         Re: Dvě chybky

         A že hned na začátku článku je uvedeno, kdo je originálním autorem, nepomůže?

 2. fish

  nefunguje
  zkousel jsem to na jednom dizkuznim foru a pri zapnutem ASync neni prohlizec schopen nacist stranku, stale se objevuje znama screen s chybou. takze za me – nelze se na to spolehnout, tudiz vhodne na experimenty

 3. skiper.skiprovic

  q
  JS callbacky patri vystrelit smerem do slunce, od doby co Kris Kowal napsal „q“ se jim s uspechem vyhybam a Zeme je znova planeta na ktere se da zit.
  .done();

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=11814