10 komentářů k článku Ťuk, ťuk. -Kdo tam? -Prohlížeč, máte tu rekomando!:

 1. gilhad

  nejdůležitější
  U této vlastnosti mě zajímá hlavně jedna věc: Kde se to dá v prohlížeči globálně zakázat (tak, aby to aplikace nemohla ignorovat).

   1. gilhad

    Re: nejdůležitější
    No to mě vždycky velice těší, když s novou verzí přichází moře práce jak povypínat podivné nežádoucí fíčury a nastavit tam ty staré, aby to aspoň trochu fungovalo.

 2. Petr Prchal

  Aha, takze zdrojak se stal prekladacem zahranicnich clanku, ktere se jeste trosku zhorsi. Zcela bez motivace trolovat, spis nejakym zpusobem motivovat k psani vlastnich a dobrych clanku – Kolik lidi, kteri ctou zdrojak, neumi anglicky natolik dobre, aby si precetli original (ktery je mimochodem plnejsi informaci a IMHO lepe napsany) ? To je takovy nedostatek obsahu, ze se musi psat tyto clanky? Otevrel sem 3 posledni clanky, vsechno jsou prevzate texty…

  1. Martin HassmanAutor příspěvku

   Re:

   Ne, články se tu překládaly od vzniku Zdrojáku (a dokonce za každého šéfredaktora, pokud vás to zajímá). Zájem o ně rozhodně je. A tenhle text jsem záměrně pojal jako stručnější (ono i o to je zájem 8-). A není tu rozhodně posledním.

   1. voycz

    Re:
    Obecne proti prekladani clanku nic nemam, ale kdyz jsou z teto kategorie posledni tri clanky je to uz na zamyslenou. Krome toho aniz bych se chtel otirat o nekoho konkretniho ne kazdemu je dano prelozit (byt technicky) text takovym zpusobem, aby vysledek pri cteni nezpusoboval fyzickou bolest a jeste k tomu se neztratily informace.

 3. novoj

  HTML notifikace jsme použili jako doplněk k debugovací konzoli
  Spoiler: více o tom píšu zde http://blog.novoj.net/2013/09/04/zbystrete-sve-smysly-technickymi-doplnky/

  Používáme to v rámci vlastního rozšíření pro Chrome už přes půl roku a zkušenosti jsou s tím dobré. Při vývoji jsme zavčas informování o věcech, o kterých bychom se jinak dozvěděli až při rozkliknutí vývojářské konzole. A implementace (minimálně v Chrome) je opravdu triviální.

  1. Martin HassmanAutor příspěvku

   Re: HTML notifikace jsme použili jako doplněk k debugovací konzoli

   To je pěkný příklad použití, díky za odkaz 8-)

 4. Tomas Jurman

  Překlady
  Ahoj Martine
  také se mi zdá, že překlady článků se na Zdrojáku v poslední době objevují dost často, ale nemám stím žádný problém. Kdo chce může si přečíst originál. Nejspíš je to způsobené absencí českých autorů. Každopádně článek je velmi zajímavý v češtině i angličtině :) .

  p.s. Hledám tátu. Martine, nevíš o někom?

 5. djmetla

  Prosím o radu
  Vprvom rade ďakujem za článok práve takú vec som potreboval a vôbec som o tomto nevedel :). Ale chcem sa spýtať začal som sa stým hrať a vo Firefoxe to funguje bez problémov hneď ako bude DOM ready. Problém ale nastáva pri Chrome kde po DOM ready sa nič nestane. Samozrejme to funguje ako click event bez problémov. Lenže to potrebujem pretiahnúť cez AJAX a keď bude mať novú udalosť hneď mu ju zobraziť. Viete mi stým niekto pomôcť? :)

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=11934