4 komentářů k článku Webdesignérův průvodce po HTML5: Táhni a srůstej:

 1. bauglir

  Pár doplnění

  Ahoj,
  1/ HTML neumožňuje zadat pouze draggable, specifikace jasně říká, že draggable je enumerated atribut (true, false, auto)
  2/ draggable netřeba specifikovat v případě elementů „img“ a „a“ (pokud má href)
  3/ uvedené demo funguje pouze ve FF, nikoliv v Chrome, je to způsobenou chybou v implementaci ze strany FF, HTML5 vyžaduje, aby dragenter byl implementován a vracel false, pokud má být akce povolena
  http://www.webnt.cz/4-drag-drop/

  1. Martin MalýAutor příspěvku

   Re: Pár doplnění

   Problém bude pravděpodobně někde jinde, protože z localhost vše funguje bez problémů. Když jsem pátral po podrobnostech, zjistil jsem, že při spuštění z localhost v Chrome vrací getData(„text/pla­in“) správný obsah, ale při načtení téhož souboru ze serveru je tam „undefined“. Je to teď na serveru s výpisem do console.log, můžete si zkusit… Každopádně pátráme dál :)

   1. bauglir

    Re: Pár doplnění

    Jak to máte v localhostu? pouštíte to z lokálního web serveru, nebo jako file://? Skoušeli jste implementovat i tu metodu, co jsem psal? Jinak si to budu muset stáhnout a testnout sám :)

 2. PAPoUcH

  pěkná vychávka

  Teď BFU dotaz , jak do konzole dostat místo tý spletě příkazů jednoduchý log o tom „kam jsem co natahal“ (pro případné uložení výsledku) Děkuji . Prosím nekamenovat :-)

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=3398