6 komentářů k článku Webpack: Balíme si na dovolenou v produkci:

  1. Roman OžanaAutor příspěvku

   protože je to bezpečnější, pokud někdo (může se to stát) něco změní přímo na serveru, tak by git pull nestačil, chceme se totiž dostate na stav 1:1 se vzdáleným repozitářem

   1. shemale

    Re:
    To sice ano, ale pokud někdo změní něco na serveru a nedá to zpětně do gitu, tak je to hlupák. Neexistuje racionální odůvodnění, proč obhajovat podobné věci. Uznávám, že praxe je trochu jiná, ale je to špatně. Já mám například deployment přes Docker a jákoliv změna na serveru, která není zpětně komitnuta do Gitu je předem ztracena.

   2. Petr

    Re:
    reset –hard bezpecnejsi… zajimavy cist :) .. Kazdopadne vazne nekdo releasuje na produkci takhle!? Zadny tooling na vytvoreni package/image? Chapu, ze to neni jadro clanku, jen me to zarazillo….

    1. Jarda

     Re:
     A o čem je celý ten článek než o vytvoření package/image? Vždyť přeci na konci máš hotový produkční artefakt a pak už je jen na tobě co s ním uděláš. Buď ho můžeš automaticky použít pro nějaké staging/beta/produkční prostředí, nebo ho můžeš zkopírovat někam do nějakého úložiště artefaktů, nebo cokoliv chceš. Ale přeci nemůžeš chtít aby každý článek, který Zdroják napíše popsal všechny možnosti. Tady máš popsáno jak vyrobit produkční artefakt pomocí webpacku. Co s tím dál už je na jiný článek.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=20167