Komentáře k článku

Zdroják 2010: Resumé

Ke konci roku patří neodmyslitelně bilancování všeho druhu, nevyhneme se mu ani my. Pojďme se ohlédnout za už téměř uplynulým rokem na Zdrojáku. Připomeňme si o čem se psalo, co se dělo a o čem se diskutovalo, jaká témata budila největší vášně a kde naopak panovala shoda. Rok 2010, sečteno a podtrženo…

Zpět na článek

6 komentářů k článku Zdroják 2010: Resumé:

 1. Míša Hájková

  Díky

  Když už se to tak sumíruje a děkuje se autorům i čtenářům, i já bych chtěla poděkovat autorům a redakci a speciálně panu šéfredaktorovi za to, že Zdroják je takový jaký je a že ho opravdu ráda čtu. Tak díky :)

  1. Míša Hájková

   Re: Díky

   A abych nezapomněla (což se vlastně před malou chvílí stalo), přeju vám, aby rok 2011 byl minimálně stejně nabitý kvalitními články, jako rok 2010, a také příliv nových čtenářů a kvalitních autorů.

 2. josefrichter

  já bych chtěl taky poděkovat panu šefredaktorovi

  málokdy se vidí kombinace technického myšlení s mistrovstvím pera a širokým vnímáním světa ;-)

 3. MCZ

  Zdroják

  Trochu se divím, že je tu tak málo reakcí (bez ohledu na jejich povahu). Tak abych jen nepindal, tu je má gratulace všem lidem, kteří se na Zdrojáku podílejí, hlavně tedy MM (u jehož textů se mnohdy dobře bavím).

  Za poslední rok šel hodně nahoru a přeji mu, že se v tom příštím nezastaví.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=3391