Přejít k navigační liště

Seriál: Mesíční souhrny (10 dílů)

Nekonečný seriál nabízející měsíční souhrny dění v oblasti webdesignu a programování webových aplikací u nás i v zahraničí. Je určený všem, kdo nemají čas se denně prodírat haldou nových zpráv. Sledujte jejich měsíční výběr. Stručně, jasně, přehledně.

Komentáře: 2

Co se událo v říjnu 2008 (díl 1)

V dnešním souhrnném článku vám předvedeme přehled hlavních událostí a zajímavostí z října 2008 pro případ, že si je chcete připomenout nebo vám prostě některé z nich utekly. Připomeneme, jaké akce se konaly a co zajímavého se událo u nás i ve světě v oblasti webdesignu a webových aplikací.

Komentáře: 0

Co se událo v listopadu 2008 (díl 2)

Čas letí, začal prosinec a my jsme tu opět s přehledem zpráv a událostí, které se udály v právě uplynulém listopadu. Pokud nemáte čas všechny události pravidelně sledovat, máte aspoň šanci zjistit, zda vám něco důležitého v listopadu neuteklo. Představíme i náš informační kanál na Twitteru.

Komentáře: 0

Co se stalo v červnu 2009 (díl 9)

Spuštěna registrace na WebExpo 2009. Debata o MVC překonala očekávání. Adobe pootevírá registrace do BrowserLab. Microsoft spouští nové kampaně propagující Internet Explorer 8. Vyšla oficiální beta Opery 10. Blíží se Firefox 3.5. Yahoo podporuje formát Common Tag. Souhrn za červen. Stručně, jasně, přehledně.