Přejít k navigační liště

Seriál: ORM test PHP frameworků (9 dílů)

V současné době je k dispozici značné množství různých frameworků na tvoření webových aplikací. V tomto testu jsme se zaměřili na porovnání 14 nejznámějších s ohledem na jejich odezvu při práci s databází. A sice na CakePHP, CodeIgniter, DooPHP, Jelix, Kohana, Laravel, Nette, Prado, Qcodo, Recess, Seagull, Symfony, Yii a Zend Framework.

Komentáře: 27

Spouštíme letní ORM test PHP frameworků (díl 1)

V současné době je k dispozici veliké množství různých PHP frameworků, které usnadňují práci při tvorbě webových aplikací. Všechny mají specifické vlastnosti a ne vždy je úplně snadné zvolit ten pravý. Problém nastává ve chvíli, kdy chce programátor najít nějaký hromadný srovnávací test a podle něj se rozhodnout, který framework využít.

Program konference na veletrhu pro programátory Jobs Dev 2019

Celý smysl veletrhu, který se letos koná již potřetí, je umožnit vám nakouknout přímo do programátorských týmů firem a to bez větší námahy a během jediného dne. Souběžně s veletrhem bude probíhat konference s řadou odborných přednášek. Nepůjde o přednášky, jak hledat práci, ale o odborné přednášky pro programátory od českých i zahraničních speakrů.