Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Brzy budemem mít 3 tisíce followerů na Twitteru. Děkujeme. A máme pár otázek 8-)

Brzy budemem mít 3 tisíce followerů na Twitteru. Děkujeme. A máme pár otázek 8-)

Zprávičky Různé

Nálepky:

Pravidelní čtenáři Zdrojáku nejspíš vědí, že nás mohou sledovat i na Twitteru. Pokud vše půjde jako dosud, mohli bychom již brzy dosáhnout tří tisíc followerů. Děkujeme, že nás sledujete.

S tím souvisí zvažování, jak má @zdrojak na Twitteru vůbec vypadat. Snažíme se, aby nebyl jen zjednodušenou kopií zpráv na Zdrojak.cz, ale přinášel i něco navíc. Věříme, že se nám to daří a pečlivě sledujeme, co vás nejvíc zajímá. Ovšem čas od času je dobré, ba přímo nutné, se vás rovnou zeptat.

Takže, jak se vám stávající podoba kanálu @zdrojak líbí nebo nelíbí? Co byste nejradši změnili? Chtěli byste víc tweetů nebo naopak míň? Případně rozdělit kanál na několik menších, více specializovaných? A jak vedle toho vnímáte existenci Zdrojáku na Google+ a na Facebooku? Díky za vaše odpovědi, váš názor nás zajímá!

Komentáře

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
xxx

Z Twitteru odebírám RSS. Ty dále filtruji, abych odmazal @zprávy. Ve výsledku mám zajímavé odkazy a upozornění na významné články, takže se nestane, že bych je omylem přehlédnul (RSS článků odebírám taky).

=> spokojenost se současným stavem.

ic

Mám to aktuálně trochu duplicitní. Odebírám (všechny) RSS i Twitter a je tam v podstatě to samé… o plus ani nemluvě. Na Twitteru jsou pak ještě nějaké bonusy navíc, až to často nestíhám ani pročítat.
Každopádně výstup z této diskuze by mě zajímal… pokud by nadále Twitter obsahoval všechno, co RSS + něco navíc, asi bych ty RSS zrušil, protože Twitter sleduji poctivě.

Martin Hassman

Diskuse moc neproběhla, kromě těchto dvou komentářů nikdo nic neposlal, počítám, že většině stávající stav vyhovuje, nebo je jim to jedno.

Enum a statická analýza kódu

Mám jednu univerzální radu pro začínající programátorty. V učení sice neexistují rychlé zkratky, ovšem tuhle radu můžete snadno začít používat a zrychlit tak tempo učení. Tou tajemnou ingrediencí je statická analýza kódu. Ukážeme si to na příkladu enum.