Blíží se PixDevDay – konference nejen o webu a PHP v Brně

V sobotu 18. 5. pořádá v Brně společnost Pixmania s.r.o. konferenci PixDevDay zejména pro PHP vývojáře a nadšence do web developmentu. Všichni, kdo se zajímají o PHP a související technologie, vývoj velkých aplikací a práci v týmu, jsou srdečně zváni.

screenshot

Od Jirky Knesla se dozvíte, jak přistupovat k refactoringu, a Andrej Farkaš vám poví, jak to dělat v rytmu TDD. Martin Major vám ukáže high-performance model (vyzkoušený na ČSFD.cz) a přednáška Zdeňka Drobného vám ušetří 10 chyb, které by vás mohly zdržet při vývoji velkého IS pro telekomunikačního operátora. Nebude chybět ani reálná case study jednoho SCRUM úspěchu v podání Reného Pedersena (v angličtině). David Grudl snad brzy upřesní téma a budeme se mít o to více na co těšit. Nepřijdete ani o javascriptový přesah Daniela Steigerwalda.

Přestože program konference je nabitý přednáškami, bude prostor i pro diskusi a sdílení zkušeností. “Co nestihneme probrat v přednáškovém sále bude dokončeno diskuzí nad pivem/vínem/čímkoliv v blízké hospůdce, kde bude akce poté volně pokračovat,” zve Petr Hujka na afterparty. Tahle akce bude na Brno určitě dost dobrá, proto neváhejte a registrujte se, sledujte twitter @pixvalley a těšte se na soutěž o slona.

Zaslal Václav Juchelka.

Komentáře: 5

Přehled komentářů

TK Vstupné?
Václav Juchelka Re: Vstupné?
kluvi Re: Vstupné?
KB Re: Vstupné?
Andy Video
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=7831