#blueberryMeetUp: Are internal projects s(hit)?

Interní projekty –  firemní shit nebo hit? Pokud v tom chcete mít jasno, zastavte se 1. října v Blueberry. Naši developeři se s vámi podělí o zkušenosti, radosti, i strasti, které při vývoji aplikací pro interní projekty získali.

Kdy: 1. 10. 2018
Kde: Blueberry – Křížová 4D, Praha 5 – Smíchov – 3. patro

Co vás čeká

Jiří Brhel – Blueberry workroom

Jiří Brhel alias Juris, lídr interních projektů, se ve svém krátkém intru podělí o to, jak se nám podařilo implementovat podporu kreativity a realizaci vlastních nápadů do pracovní náplně u nás v Blueberry. Zmíní, co nám dává smysl, co se nám povedlo, kde se nám otevřely nové výzvy a naopak, na čem jsme si vylámali zuby. Shrne hlavní důvody, proč se interní projekty mohou stát hitem kdekoliv.

Ondřej Matějka – Six backends, one ecosystem

Následovat bude náš front-end developer a master všech interních projektů, Ondřej Matějka. Jak již název napovídá, Ondra si pro svůj talk vybral 6 interních projektů, které pro něj mají největší význam především z technologického hlediska. Vyzkoušel si na nich totiž technologie jako  Elixir, facial recognition, Node a mnohé další, o které se s vámi podělí.

Nikola Paunović – Is ReasonML the new s(hit)?

Nikola, JavaScript developer, představí novou Planning Poker aplikaci. Bude mluvit o všem dobrém, špatném a, aby svět nebyl pouze černobílý, i zvláštním při vývoji této real-time webové aplikace v ReasonReact s Elixir/Phoenix backendem. Na konci možná i odpoví na otázku, zdali ReasonML opravdu kryje vývojářům záda v nebezpečném světě JavaScriptu a prozradí, co vše se o těchto technologiích dozvěděl při tvorbě této aplikace.

Na tento #blueberryMeetUp, který bude poprvé celý probíhat v angličtině, se můžete zdarma registrovat zde: http://bit.ly/Blueberry_MeetUp_Registration

Harmonogram

18.30 – 19.00 – Registrace
19.00 – 19.10 – Jiří Brhel – Blueberry workroom
19.10 – 19.30 – Ondřej Matějka – Six backends, one ecosystem
19.30 – 19.45 – Pizza break
19.45 – 20.15 – Nikola Paunović – Is ReasonML the new s(hit)?
20.15 – 00.00 – Afterparty

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=21856