V Brně startuje ColoursConf, pravidelné setkání pro „webaře“

Tým kolem Vincenta van Scherpenseel startuje v Brně každoměsíční konferenci ColoursConf. Podle Vincentových slov bude ColoursConf pravidelné setkání lidí s vášní pro web: vývojářů, designérů, marketérů.

Večer bude v konceptu klasického srazu – očekávat tedy můžeme inspirativní přednášky a příležitost neformálně si u rozličných nápojů popovídat s podobně nadšenými kolegy v oboru.coloursconf-colours

Na prvním setkání s podtitulem „The Experiment“, které se koná 4. února v 19 hodin U Palečka, se něco dovíme o empirickém product designu (Ondřej Válka), vyvíjení automatizovaných systémů pro finanční trhy (Čestmír Kalina), ale také odpověď na otázku „proč jsou lidé důležitější než nábytek“ (Jan Kolář) – škála témat je tedy opravdu pestrá a mezi speakery jsou zajímavé osobnosti. Na závěr večera je připraven „pub quiz“ a spousta času poznat se s lidmi a popít si nějaké to pivo či kofolu.

Další informace jsou na oficiálním webu akce, na Facebooku a na Twitteru. Přejeme ColoursConf, aby se jí povedlo navázat na někdejší slávu a úspěchy setkání PPPS, které zaniklo na konci roku 2011.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=11229