Vychází Dobrý designer to všechno ví od Petra Staníčka

Známá osobnost českého webdesignu Petr Staníček vydal po letech svou další knihu. Jmenuje se Dobrý designer to všechno ví. Má 386 stran, vtipnými obrázky ji vybavil Marek Douša.

obalka

Narozdíl od předchozích knih autora se z téhle nenaučíte nic o kaskádových stylech (ani jiných technologiích). Kniha s podtitulem Praktické  postupy navrhování (nejen) webů čerpá z dlouholetých zkušeností Petra Staníčka při práci na webech všech možných velikostí v malých i velkých firmách.

Úvodní kratší část se jmenuje Designér, klient a uživatelé, hlavní část knihy patří sekci Postup návrhu a realizace webového projektu, třetí a poslední část se věnuje Vizuálnímu designu.

Knihu koupíte v tištěné podobě v síti projeden Neoluxor anebo v elektronické podobě na Palmknihy. K tištěné knize zíkáte elektronickou zdarma (na účtence z knihkupectví má být kód, který vám umožní zdarma stáhnout ebook, ale nemohli jsme to zatím ověřit).

Další informace

Martin Hassman založil a vede magazín Zdroják. Absolvoval VŠCHT Praha. Byl u založení projektu CZilla (dnes už nepamatujete, nevadí). Stavěl mosty a metal cestu pro HTML5 (to tu ještě máme). V GUG.cz organizoval akce pro vývojáře (a jestli neumřeli, kódují si dodnes…).

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=17897