Global Day of Coderetreat 2015

Zvládneš párové programování bez jediného slova? Napsání testů ve tvém IDE bez použití myši? Vadí ti, že jsi v práci tlačen k dokončení úkolu i za cenu horšího kódu nebo chybějících testů? Chceš vyzkoušet, jaké to je řešit stejný úkol 6x pokaždé s jiným partnerem, kdy hlavním cílem je, aby jsi měl z kódu dobrý pocit? Tak pak je Global Day od Coderetreat přesně pro tebe! A buď v klidu, vůbec nezáleží na tom, v jakém jazyce děláš nebo kolik testů už jsi napsal.

Coderetreat je jednodenní intenzivní cvičení zaměřené na základy vývoje softwaru. Díky tomu, že vývojáři nejsou pod tlakem rychlého doručování výsledků, poskytuje Coderetreat možnost cíleně se soustředit na zlepšování svých dovedností. Procvičováním základních principů modulárního a objektově-orientovaného návrhu mohou účastníci zlepšit své schopnosti psát kód, který minimalizuje náročnost implementace dalších změn. A Global Day od Coderetreat je to stejné, jen v globálním měřítku.

Vedle toho, že během jednoho dne získáš nové vědomosti, osvojíš si good practices a třeba poznáš dosud netušené možnosti tvého IDE, budeš mít také možnost pobavit se i s lidmi z oboru. „GDCR je vynikající příležitost pro programátory vyzkoušet si párové programování a psaní tříd, které jsou snadno testovatelné pomocí unit testů. Tyto postupy výrazně zlepšují kvalitu kódu a hodnotu programátorů na trhu práce.“ říká Jindra Kubát z vývojového oddělení MALL.cz. Tak neváhej a přijď v sobotu 14. listopadu – najdeš nás v Praze, Brně, Olomouci a Jihlavě.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=16361