3 komentářů k článku HTML5 v IE8 a nižších verzích:

 1. juraj

  upresnenie

  A pokiaľ naozaj rozumiete tomu, čo píšete, tak viete, že to, či prehliadač neznáme elementy začlení do stromu dokumentu alebo nie, je len otázka toho, ako je naprogramovaný. Firefox 3.6 alebo Opera 11 sú typickým príkladom prehliadačov, ktoré tieto elementy nerozpoznajú, ale zaradia ich do stromu.
  Inak je to ako informácia pekne stará a myslím, že každý, kto nové HTML5 elementy používa, o tom vie.

  1. Martin MalýAutor příspěvku

   Re: upresnenie

   Ano, máte pravdu, ta formulace byla špatná, zpřesnil jsem ji. Máte pravdu v tom, že ani další je nerozpoznají, ale ty pro ně vytvoří element. A to že je zpráva stará je sitce taky pravda, ale zrovna včera se mě na to čtenář mailem ptal – v jejich firmě chtějí začít používat HTML5 a právě tenhle postup jim může pomoci. Ti, co s ním pracují denně, to jistě dávno znají, ale je třeba myslet i na ty, co se snaží HTML5 prosadit ve firmách, co chtějí přejít a narážejí právě na takovéto problémy.

 2. MCZ

  Shiv, Modernizr, Head JS

  Shiv je sice základ, ale spíše bych doporučoval sáhnout rovnou po Modernizru, který dělá mj. to samé a dost užitečných věcí navíc. Anebo po Head JS, ale ten jsem nezkoušel.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=1898