4 komentářů k článku IE8 podle NSS poskytuje nejlepší ochranu proti malware:

 1. uriznout hlavu

  Zdroj: Tisková zpráva Microsoftu

  Microsoft je tak ODPORNA firma, stale jen lze a lze a jeste se tvari, ze je to v poradku..

  Tomu jejich testu verim asi tak jako verim na globalni oteplovani nebo na praseci chripku

  1. none_

   Re: Zdroj: Tisková zpráva Microsoftu

   To je tak těžký připustit, že by mohl být IE lepší v určité oblasti zabezpečení než jiné prohlížeče? Takhle se pozná zaslepený člověk.

   Rozumný člověk by se nejdříve snažil zjistit, jak tento test probíhal a třeba by i zjistil, že ten test nevytvářel Microsoft.

   Osobně si myslím, že ať byly výsledky ve skutečnosti jakékoliv, tak má IE nejlepší předpoklady pro to, aby v takovémto testu vyhrál, jelikož je vyvíjen komerčně nejsilnější společností a zároveň je silně provázán s operačním systémem.

   Btw u IE je vidět, že je tento prohlížeč verzi od verze lepší a lepší. Sice je stále hodně pozadu, ale v některých věcech to není již o tolik.

   A poslední poznámka: Já používám Operu na běžné prohlížení, Firefox na vývoj webových stránek a Internet Explorer 8 na vývoj Flex aplikace (ze všech prohlížečů ho lze asi nejlehčeji přinutit, aby při každém refresh stáhnul celé swf znova).

   1. Karambol

    Re: Zdroj: Tisková zpráva Microsoftu

    Hmm, a nerozmyslal si dat ako parameter pri volani subor.swf zadat subor.swf?aktu­alny_timestam­p, toto musi unguvat v kazdom prehliadaci, takze mozes na IE8 zabudnut.

   2. uriznout hlavu

    Re: Zdroj: Tisková zpráva Microsoftu

    > To je tak těžký připustit, že by mohl být IE lepší v určité oblasti zabezpečení než jiné prohlížeče? Takhle se pozná zaslepený člověk.

    > Rozumný člověk by se nejdříve snažil zjistit, jak tento test probíhal a třeba by i zjistil, že ten test nevytvářel Microsoft.

    Za ty roky lzi, pomluv a dalsich lzi a pomluv a lzi opravdu nemam nejmensi vuli hledat v nich spetku zmeny.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=1045