9 komentářů k článku Jak se hledají vývojáři?:

 1. joka

  Pohovor
  Niekedy sa človek nestačí diviť koho firma pošle na pohovor. Moja osobná skúsenosť z poslednej doby bola, že som zažil na pohovore totálny amatérizmus zo strany firmy. Nakoniec som bol rád, že ma nezobrali, keď som si dodatočne uvedomil, kde by som mal pracovať :) Momentálne to už hodnotím ako ďalšiu dobrú skúsenosť, v budúcnosti ma už asi žiadna firma tak neprekvapí :D

 2. Majko

  „Před časem jsme se tohoto téma DOTKLY i tady na Zdrojáku v článku Davida Majdy…“

  … Doufám, že je to vtip. Apríl už ale byl.

 3. Jakub Mrozek

  ... což mi připomíná, že bych ti měl k
  … což mi připomíná, že bych ti měl konečně poslat slíbený článek:-)

  S tím prvním bodem nesouhlasim. Při hledání práce jsem si u každé firmy procházel i velmi podrobně její informace o účetnictví. Z toho, co člověk najde na webu, lze třeba zjistit, jaký je tam průměný plat, zda podporují zaměstnávání na ŽL a mnoh dalších informací.

  1. Martin HassmanAutor příspěvku

   Re: ... což mi připomíná, že bych ti měl k
   Nesouhlasení se povoluje, poslání článku také 8-)

 4. kamil

  požadované vzdělání, reference, zkušenosti a další...
  Osobně po nikom koho hledám nepožaduji ani jeden z těchto přežitků. Zajímá mě co člověk umí v dané chvíli, jaký je a za kolik je schopný (ochotný) pro mě pracovat. Obecně si myslím, že v dnešní době školy chrlí jednoho nedouka za druhým a naopak existuje mnoho schopných lidí, kteří nemají „minimální vzdělání“ (vysokoškolské vzdělání v IT oboru).
  Jaký na to máte názor? Potkal jsem za svůj profesní život tolik neschopných inženýrů, že jsem na přestal věřit na kvalitu českého školství :-)

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=7994