Jděte se svým startupem do USA

Dne 16. 8. 2010 byla vyhlášena 3. výzva k účasti v programu Český technologický akcelerátor – CzechAccelerator, která je otevřena do 30. září 2010. Tento program pomáhá malým českým technologickým firmám působících v sektorech ICT, biotechnologií, nanotechnologií, čistých technologií a mikroelektroniky najít partnery v USA a proniknout na tamní trh. Jedná se především o získání strategických technologických partnerů, financování z fondů rizikového kapitálu nebo založení a rozvoje distribuční sítě. V rámci nyní již ukončené 1. výzvy do Spojených států odjely firmy Cognitive Security, Imagemetry a BoldBrick, pro než znamenal tento program velké zjednodušení průniku na severoamerický trh, přinesl řadu obchodních úspěchů a navázaných kontaktů.

 Případní zájemci a všichni, koho by tento program mohl zajímat, naleznou podrobnosti na stránkách www.czechacce­lerator.cz.

 Reportáž a rozhovory o CzechAcceleratoru pro Českou televizi a Český rozhlas z minulého týdne si můžete prohlédnout na profilu CzechInvestu na Facebooku: http://www.fa­cebook.com/CzechIn­vest

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Komentáře: 4

Přehled komentářů

šulimák Mám lepší titulek - offtopič
Martin Malý Re: Mám lepší titulek - offtopič
František Kučera Re: Mám lepší titulek - offtopič
Martin Malý Re: Mám lepší titulek - offtopič
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=1508