Junior Camp – intenzivní kurz pro mladé webové nadšence – se uskuteční znovu.

Je-li ti do 18 let, máš možnost si během podzimních prázdnin vyzkoušet, jaké to je vyvíjet internetový projekt od začátku do konce. Naučíš se poznat, jaký projekt má naději na úspěch, jak postupovat při tvorbě či jak projekt spustit a propagovat. To vše si samozřejmě hned v praxi vyzkoušíš.

Během celého Junior Campu budou k dispozici mentoři. Účast již přislíbili Jiří Knesl, Adam Zbiejczuk, Honza Sládek či Tomáš Jukin.Tohle všechno můžeš zažít během tří dní – konkrétně o podzimních prázdninách v termínu 25. – 27. 10. 2012 (čtvrtek až sobota). Vstupné na Junior Camp (v ceně je každý den oběd a svačiny) je 992 Kč. Navíc, pokud se přihlásíš na Junior Camp s kamarádem, dostanete oba slevu 100 Kč. Kamarádů můžeš na Junior Camp přivést i více, slevy se ti sčítají.

Program bude začínat každé ráno v 8.30 a končit v 17.30 v konferenčních prostorech na Václavském náměstí (více informací dostanou účastníci emailem). Pokud nebydlíš v Praze, bude ti doporučeno rozumné ubytování, ale jeho realizaci si musíš zařídit & uhradit sám – na svojí zodpovědnost, resp. zodpovědnost zákonných zástupců.Pokud se chceš Junior Campu zúčastnit, vyplň závaznou přihlášku a očekávej mail s s dalšími informacemi. Více informací také můžeš ihned najít na webu projektu Junior Internet.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=2735