6 komentářů k článku Kinect: Microsoft miluje své hackery:

 1. Aleš Roubíček

  Re: Kinect: Microsoft miluje své hackery

  Z rozhovoru s VP pro zábavní zařízení vyplývá, že nešlo o hacknutí, ale že USB port zařízení byl otevřený by design. O hacknutí by se prý jednalo, kdyby někdo prolomil algoritmy uvnitř zařízení, které vyhodnocují obdržené signály (video, audio). A to se nestalo. Prý také podporují akademická pracoviště na různých univerzitách v hraní si s Kinectem jako vstupním zařízením budoucnosti i na jiné aplikace než jsou hry. :)

  1. Martin MalýAutor příspěvku

   Re: Kinect: Microsoft miluje své hackery

   Ale notak… Hack není „prolomení“, ale „využití ne běžným způsobem“… To snad na těchto stránkách není nutné zdůrazňovat.

   1. vtech

    Re: Kinect: Microsoft miluje své hackery

    Prave, ze je to potreba zduraznovat stale dokola, protoze to vetsina lidi porad nechape a omyla nesmysly z televize.

 2. František Kučera

  Microsoft miluje své hackery

  „Microsoft miluje své hackery“

  Stejně jako vítá softwarové piráty, protože pro něj znamenají masu uživatelů, kteří umějí pracovat s jeho softwarem a budou ho vyžadovat např. při nástupu do zaměstnání. Zároveň ale vytváří (společně s organizacemi typu BSA) atmosféru strachu – a situaci, kdy téměř všichni jsou hříšníci (kdo nikdy neukradl žádný software, ať se přihlásí :-)

  Proto mám radši svobodný software (a firmy, které ho vyvíjejí) – pro jeho upřímnost a férovost – otevřeně vítají všechny uživatele, i ty neplatící, a netváří se, že kdo nezaplatil je hajzl a zločinec.

  1. Paulos

   Re: latence

   No, záleží jak k čemu. Real-time FPS střílečky s tím hrát asi nepůjdou, ale teď jsem viděl příspěvky dvou lidí, co Kinect mají a prý je dokáže „dokonale rozhýbat“.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=1777