Kniha ASP.NET 2.0 a C# – tvorba dynamických stránek profesionálně za 199 Kč! – VYPRODÁNO!

Kniha z roku 2006, kterou napsali dva zkušení autoři – Matthew MacDonald a Mario Szpuszta – je velmi komplexní a na 1376 stránkách představuje velmi zevrubně technologii ASP.NET. Ačkoli je verze ASP.NET 2.0 již neaktuální, přesto může poskytnout cenné rady ohledně programování ASP.NET v C#. Kniha ale není určena úplným začátečníkům, předpokládá jistou úroveň znalostí, alespoň programovacího jazyka C# – pokud je nemáte, doporučujeme na začátek ještě další naši publikaci, která se právě jazykem C# zabývá.

Čtenáři Zdrojáku mají nyní šanci tuto knihu získat za pouhých 199 Kč! Cena je stejná při osobním odběru i při zaslání na dobírku – vždy zaplatíte jen 199 Kč.

Nabídka platí pouze do vyčerpání zásob. Vzhledem k vysoké ceně poštovného do zahraničí nelze posílat knihy na Slovensko. 

Objednávky posílejte mailem na adresu knihy@zoner.cz

Kniha je v tuto chvíli již vyprodána! Stále ale zůstávají v platnosti starší nabídky na knihy Jakoba Nielsena o přístupnosti či Erika Meyera o CSS za velmi výhodné ceny.

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=1782