Kniha se slevou: Linux profesionálně – programování aplikací

Zoner nabízí knihu Linux PROFESIONÁLNĚ: Programování aplikací za cenu 189 Kč včetně poštovného.

V knize se dozvíte vše potřebné pro vývoj linuxových aplikací. Seznámíte se s širokou paletou nástrojů, které linuxoví vývojáři využívají při své práci – kompilátory, debuggery, či nástroje pro správu verzí – a jak s nimi vytvářejí různé aplikace, nástroje a dokonce i samotné jádro Linuxu. Dozvíte se zajímavé informace o mnoha jedinečných komponentách linuxového systému a stranou nezůstane ani práce s databázemi, moduly jádra a rozhraními jádra. Nahlédneme také pod pokličku síťového programování a předvedeme si práci s grafikou a zvukem.

Kniha dále obsahuje popis různých vývojářských metod, včetně použití virtualizačních technologií a křížové kompilace, která představuje vhodný způsob, jak zkompilovat software pro různé kompatibilní platformy.

Běžná cena této knihy je 490 Kč, čtenáři Zdrojáku mají nyní šanci tuto knihu získat za pouhých 189 Kč včetně poštovného! Cena je stejná při osobním odběru i při zaslání na dobírku – vždy zaplatíte jen 189 Kč.

Nabídka platí pouze do vyčerpání zásob. Vzhledem k vysoké ceně poštovného do zahraničí nelze posílat knihy na Slovensko. 

Objednávky posílejte mailem na adresu knihy@zoner.cz

Stále zůstávají v platnosti i starší nabídky na knihy Jakoba Nielsena o přístupnosti, Erika Meyera o CSS, C# a .NET 2.0 profesionálně, Hacking – umění exploitace neboWebdesign s webovými standardy, vše za velmi výhodné ceny.

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Komentáře: 8

Přehled komentářů

Glum Na Slovensko
Miroslav Kucera - Zoner Press Re: Na Slovensko
Lukas Cena knihy 50 Kč
Miroslav Kučera - Zoner Press Re: Cena knihy 50 Kč
Květa Filipi - Zoner Press Re: Cena knihy 50 Kč
Květa Filipi - Zoner Press Cena knihy pro slovenské zájemce - 11 Euro
yuzek Re: Cena knihy pro slovenské zájemce - 11 Euro
tomas odezva
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=2480