Konference Future of Web Design a Future of Web Apps proběhnou letos i v Praze

V listopadu proběhnou v Praze současně dvě mezinárodní webové konference Future of Web Apps (FOWA) a Future of Web Design (FOWD). Za oběma stojí organizace Future Insights. Lístky si můžete koupit už nyní, vstupné je 695 Euro. Což není zrovna málo ve srovnání s cenami lokálních akcí. Organizátoři ovšem tvrdí, že konference za to stojí a (což jsem u lokálních konferencí zatím nikde nezaznamenal) pokud nebudete s konferenci spokojení, vrátí vám vstupné v plné výši.

Obě konference proběhnou paralelně v Konferenčním centru na Vyšehradě. Obě jsou dvoudenní plus jeden den s workshopy. Veřejný je na webu také jejich program (cca ze 75 % již zaplněný), přednášející jsou ze zahraniční, na obou konferencích jsou místa pro tzv. rising star, tj. kohokoliv, kdo se může přihlásit se svým tématem a být následně vybrán.

Ačkoliv se konference prezentují jako dvě samostatné identity, jsou propojené – postačí vám zakoupit jeden lístek a získáte přístup na obě současně. Půjdete někdo?

Martin Hassman založil a vede magazín Zdroják. Absolvoval VŠCHT Praha. Byl u založení projektu CZilla (dnes už nepamatujete, nevadí). Stavěl mosty a metal cestu pro HTML5 (to tu ještě máme). V GUG.cz organizoval akce pro vývojáře (a jestli neumřeli, kódují si dodnes…).

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=2694