Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Konference Future of Web Design a Future of Web Apps proběhnou letos i v Praze

Konference Future of Web Design a Future of Web Apps proběhnou letos i v Praze

Nálepky:

V listopadu proběhnou v Praze současně dvě mezinárodní webové konference Future of Web Apps (FOWA) a Future of Web Design (FOWD). Za oběma stojí organizace Future Insights. Lístky si můžete koupit už nyní, vstupné je 695 Euro. Což není zrovna málo ve srovnání s cenami lokálních akcí. Organizátoři ovšem tvrdí, že konference za to stojí a (což jsem u lokálních konferencí zatím nikde nezaznamenal) pokud nebudete s konferenci spokojení, vrátí vám vstupné v plné výši.

Obě konference proběhnou paralelně v Konferenčním centru na Vyšehradě. Obě jsou dvoudenní plus jeden den s workshopy. Veřejný je na webu také jejich program (cca ze 75 % již zaplněný), přednášející jsou ze zahraniční, na obou konferencích jsou místa pro tzv. rising star, tj. kohokoliv, kdo se může přihlásit se svým tématem a být následně vybrán.

Ačkoliv se konference prezentují jako dvě samostatné identity, jsou propojené – postačí vám zakoupit jeden lístek a získáte přístup na obě současně. Půjdete někdo?

Komentáře

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomík

No, pokud nějaká firma zplatí účast svému zaměstnanci, tak je celkem jedno, kolik to stojí. Ale pro freelancera je to příliš vysoká cena. Ještě jsem také nebyl na konferenci dražší než 1000 korun, která by stála za to. (Nejlepší poměr mají takové ty Barcampy, protože od nich nikdo nic moc nečeká, má to uvolněnou atmosféru a většinou se člověk dozví nové věci.)

Nevíte někdo něco o tom, zda na té konferenci budou také recyklovat přednášky, jak je tomu zvykem u světových konferencí? (To mě štvalo třeba na Webexpo, řečník ze zahraníčí a měl přednášku, kterou jsem již viděl na videu z jiné konference.)

Enum a statická analýza kódu

Mám jednu univerzální radu pro začínající programátorty. V učení sice neexistují rychlé zkratky, ovšem tuhle radu můžete snadno začít používat a zrychlit tak tempo učení. Tou tajemnou ingrediencí je statická analýza kódu. Ukážeme si to na příkladu enum.

Pocta C64

Za prvopočátek své programátorské kariéry vděčím počítači Commodore 64. Tehdy jsem genialitu návrhu nemohl docenit. Dnes dokážu lehce nahlédnout pod pokličku. Chtěl bych se o to s vámi podělit a vzdát mu hold.