6 komentářů k článku Křest knihy 1001 tipů a triků pro PHP:

 1. srigi

  Druha kniha

  Hmmm, druhu knihu s poznamkami od DG by som skusil na drazbe ziskat, ale bohuzial kvoli datumu nebudem moct zucastnit. Osobne vnimam datum krstu velmi nestastne.

  1. Jakub Vrána

   Re: Druha kniha

   Taky mě mrzí, že to vyšlo až takhle těsně před Vánoci. Ale říkal jsem si, že lepší před Vánoci, než až po Novém roce. Knihu jsem vydavateli odevzdal už v květnu, ale nechali mě tak dlouho v napětí, že ještě minulý týden jsem nevěděl, jestli kniha vyjde skutečně letos.

   Co se dražby týče, tak se zkus s někým domluvit, kolik bys byl ochoten nabídnout a ať přihazuje za tebe. Pokud nikoho takového nemáš, můžeš instrukce poslat mailem mě.

 2. Lopo

  prve dva

  Myslím že oba prvé výtlačky knihy s poznámkami sú hodne zaujímavé kúsky, ktoré dávajú možnosť nahliadnuť do myšlienkových pochodov oboch ľudí čo do nich písali poznámky.
  Celkom rád by som si ich prezrel, bohužiaľ ale s ohľadom na termín akcie nehrozí aby som sa dostavil a ani nemám prostriedky na to aby som si niektorý z nich vydražil.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=1843