Microsoft Fest 2010 nabídne přednášky o WP7, Silverlightu nebo HyperV

Již pátý ročník konference Microsoft Fest 2010 se uskuteční ve dnech 27. a 28. listopadu 2010 v budově Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze na Malostranském náměstí. Je pro vás připraveno celkem 22 přednášek týkající se vývoje aplikací na platformě Microsoft .NET a administrace systémů Windows, a to v podání předních českých odborníků z řad Microsoft Most Valuable Professionals a Microsoft Student Partners. Nabídka témat je široká a na své si přijdou vývojáři i IT profesionálové.

Program konference a další informace najdete na webu http://www.ms-fest.cz. Vstup na akci je zdarma, stačí se jen zaregistrovat.

Účastníci jsou zváni i na afterparty, která se koná v sobotu 27. listopadu večer v některé z pražských restaurací (místo bude ještě upřesněno na webu konference). Budete mít příležitost popovídat si s ostatními účastníky a s některými přednášejícími.

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=1748