Modul selektorů CSS3 je ve stádiu Last Call

Modul Selectors Level 3 dospěl do stádia Last Call. To značí, že si pracovní skupina pro kaskádové styly myslí, že modul je hotov a dává šanci komukoliv (skutečně komukoliv, i vám) jí v tom oponovat a zaslat připomínky. Na připomínky se bude čekat do 7. dubna.

Selektory jsou nezralejším modulem sady specifikací CSS3 (pokud ovšem nepočítáme modul Marquee Level, jehož přednostní dokončení si údajně vyžádal jeden z výrobců mobilních zařízení, který je členem W3C). Pro zajímavost si můžete porovnat s prioritami, které loni navrhovali zástupci Mozilly.

Pokud vás mechanismus přípravy specifikací zajímá detailněji (anebo marně přemýšlíte, proč může mobilní výrobce prosadit, co se má přednostně dokončit), přečtěte si náš dvoudílný rozhovorJirkou Koskem, který vám ledacos objasní.

Martin Hassman založil a vede magazín Zdroják. Absolvoval VŠCHT Praha. Byl u založení projektu CZilla (dnes už nepamatujete, nevadí). Stavěl mosty a metal cestu pro HTML5 (to tu ještě máme). V GUG.cz organizoval akce pro vývojáře (a jestli neumřeli, kódují si dodnes…).

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=576