Nominujte své oblíbené weby do ankety Křišťálová Lupa

Letos opět máte možnost nominovat své favority v anketěKřišťálová Lupa 2010, za níž stojí náš sesterský servr Lupa.cz. Nominační fáze aktuálního ročníku začala 26. července 2010 a poběží až do 31. srpna 2010. Během této doby může veřejnost nominovat své favority do jednotlivých kategorií ankety. Aktuální ročník je již pátý a přichází s těmito kategoriemi: vyhledávače a databáze, komunikační služby, sociální sítě, publikační platformy, internetové obchodování, média a mobilní služba. Následují ještě tři volnější kategorie, o jejichž vítězech rozhodne odborná porota: projekt roku, dobrý nápad a anticena.

Není nutné nominovat do všech kategorií. Na vylosované přispěvatele čekají věcné ceny. Provozovatelé internetových projektů mohou podpořit své šance v anketě připra­venými bannery. Pět až deset nejčastěji nominovaných v každé z kategorií pak postoupí do finálového veřejného hlasování, které proběhne opět na podzim. Podrobnosti o letošním ročníku ankety Křišťálová Lupa si můžete přečíst v článku Křišťálová Lupa 2010 startuje. V čem je jiná?

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=1466