Pozvánka na konferenci Sensorium: technologie, umění, design

28. – 30. dubna se v Bratislavě bude konat celkem unikátní konference Sensorium, která se snaží propojit technologie, umění, a design.

Obsah je poměrně nabitý. FIELD (GB), kteří byli několikrát nominovaní jako nejlepší designové studio Velké Británie a věnují se novým formám audiovizuální tvorby, jako napříklat generativní videa. Gene Kogan (USA) – momentálně najvýznamnejší osobnost v oblasti machine learning v kreativní sféře. Mária Júdová (SK) – interaktivní prvky pro choreografii a virtuální realitu. Mario Klingemann (DE) z Google Cultural Institute, Playmodes (ES) o interaktivních svetelných instalacích, Domestic Data Streamers (ES), přetvářející data na hmatatelné zážitky.

Největší peckou má ale být celodenní workshop Gene Kogana 30.4. na téma Machine Learning for Artists and Designers.

Lístky na konferenci jsou k dispozici na https://ti.to/sensorium2017/sensorium2017. Za akcí stojí Philo van Kemenade, který měl teď moc fajn přednášku na PyCon SK o tom, jak ve Slovenské Národní Galerii digitalizují umění.

Naše soc. sítě: Facebook (workshop) – TwitterInstagram

Honza je programátor. Od roku 2011 buduje českou komunitu kolem jazyka Python. V současnosti pomáhá hlavně s propagací aktivit, jako jsou PyLadies, Pyvo, nebo PyCon CZ. Přes den jej najdete v Apiary, kde se stará o Dredd, framework na testování API. Občas taky radí lidem jak mají API dělat a přednáší o tom na konferencích.

Věděli jste, že nám můžete zasílat zprávičky? (Jen pro přihlášené.)

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=19840