Přednáška GDG ČVUT – Animate your HTML5 – Martin Görner

V dnešních moderních UI jsou animace důležitou součástí pohodlí uživatele. Internetové prohlížeče mají ne jednu, ale hned čtyři různé technologie, které dovolují plynulé 60 fps animace bez použití pluginů. Zvu vás na výlet s průvodcem skrze kouzelný svět CSS3, SVG, Canvas a WebGL a doufám, že vám přednáška pomůže rozhodnout. která technologie je nejvhodnější pro váš projekt. (Součástí přednášky budou animované slidy.)

gdg-cvut

Martin Görner je rodák z Bratislavy, vystudoval v Paříži, první práci získal v Bristolu a dnes je zodpovědný za vztahy mezi vývojáři v Německu. Martin je spokojený kus Eurotrashe, od mala nakažený počítačovým virem. Pracoval na technologiích e-book u Mobipocket (například .mobi formát) dříve, než se tato technologie stala softwarovým základem pro Amazon Kindle a poté pár let jako CEO Amazon pobočky Mobipocket. U společnosti Google pracuje od roku 2011.

Termín konání je úterý 26. února 2013 od 18 hodin na fakultě informačních technologií ČVUT v Praze (Thákurova 9, Praha 6), místnost T9:155. Vstup zdarma, registrace nutná. Můžete se také přihlásit na Google+ událost.

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=6998