Přihlásíte se na souboj frameworků?

Jiří Knesl pořádá souboj frameworků, jednodenní akci v Praze, ve které se utkají vývojáři Rails, Djanga, Nette+Doctrine, Nette+NetteDatabase, Yii a možná dalších (pokud se přihlásí).

Zástupci jednotlivých frameworků budou dostávat úkoly jeden po druhém. Celkem je asi 10 úloh, dohromady by jejich naprogramování trvalo dva dny, takže nepředpokládám, že někdo stihne všechny úlohy. Pokaždé, když dotyčný dokončí úkol, commitne ho (musíte používat verzovací software, nemusíte používat nějaký specifický), já úkol zkontroluju a dám dotyčnému další úkol.
Vyhodnocovat se budou časy na jednotlivé úkoly. Projekt je hodně jednoduchý, typická aplikace, kterou jste už všichni psali. Vliv programátora bude minimální, stačí ovládat svůj framework.

Zatím je pět přihlášených, na další se čeká. Který framework vyhraje? Přihlásíte se? Více o akci.

Martin Hassman založil a vede magazín Zdroják. Absolvoval VŠCHT Praha. Byl u založení projektu CZilla (dnes už nepamatujete, nevadí). Stavěl mosty a metal cestu pro HTML5 (to tu ještě máme). V GUG.cz organizoval akce pro vývojáře (a jestli neumřeli, kódují si dodnes…).

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=2667