Příští týden proběhne konference MIX09. Budeme při tom

Příští týden pořádá Microsoft v Las Vegas konferenci MIX09. Mezi její hlavní témata patří Internet Explorer 8, Silverlight 3, platforma Azure a ASP.NET (přehled všech témat).

Redakce Zdrojáku se konference zúčastní díky laskavosti české pobočky Microsoftu, která její účast sponzoruje. Proto letošní ročník konference můžete sledovat nejen pomocí online přenosu na webu konference nebo Twitter kanálu konference, ale o zajímavostech se v češtině dozvíte přímo zde na Zdrojáku.

A pokud bude zrovna dobré připojení (o připojení na velkých konferencích, kde stovky lidí současně twitterují, videoblogují apod. bývá často boj), můžete se dočkat i online reportáže na Twitter kanálu Zdrojáku. Vzhledem k časovému posunu by největší aktivita měla nastat vždy mezi 17. hodinou a půlnocí. Nezapomeňte proto příští týden od středy do pátku náš kanál průběžně sledovat.

Přes Twitter nám také můžete zasílat vaše dotazy a komentáře a to vše online. Pro zájemce, tady je předběžný kalendář redakcí vybraných akcí, mezi řadou z nich bude ještě nutné volit.

Vystudoval jsem biochemii. Vymyslel a založil Zdroják. Aktuálně ho vedu. Nejsem váš hodný tatínek. Nebudu vás brát za ručičku. Dělám tu zlého moderátora. Smiřte se s tím!

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=577