První informace o konferenci WebExpo 2009 zveřejněny

Dnes byly zveřejněny první informace o letošním ročníku konference WebExpo. Dostali je všichni příjemci newsletteru WebExpo od hlavního organizátora Václava Stoupy, kde stálo:

Mohu Vám s radostí oznámit, že letošní ročník konference WebExpo je již v přípravě. DvaNula a Katedra informačních technologií na PEF ČZU se rozhodli navázat na úspěšný minulý rok a konat akci opět v podzimním termínu. Poděkování patří zejména hlavním partnerům konference za jejich podporu, díky které je možné akci uspořádat.

V brzké době začnou přibývat videa z minulého roku. O tomto a dalších aktuálních zprávách se dozvíte sledováním www.twitter.com/we­bexpo nebo též ve skupině WebExpo 2009 na LinkedIn.

Podle informací na webu konference proběhne letošní WebExpo 16. – 18. října v prostorách Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze, která je spolupořadatelem. Oproti loňskému roku bude konference o jeden den delší, čili třídenní.

Podobně jako v loňském roce se budou hlavní témata zabývat webdesignem a programováním pro web. Jaká letošní témata budou, nám zatím pomůže lehce poodhalit seznam poptávaných témat (pokud máte zájem na konferenci WebExpo přednášet, bude pro vás inspirací). Registrace pro návštěvníky bude spuštěna začátkem června.

ČTĚTE K TÉMATU: Jaké bylo WebExpo 2008

Zdroják je letos hlavním mediálním partnerem konference WebExpo a bude vás proto o přípravě i průběhu celé konference detailně informovat. Texty týkající se letošního ročníku bude možné na Zdrojáku vždy pohromadě najít pod štítkem WebExpo 2009. Informace o proběhlém loňském ročníku najdete pod štítkem WebExpo 2008, mj. reportáž z loňského ročníku a rozhovor s hlavním organizátorem akce.

Martin Hassman založil a vede magazín Zdroják. Absolvoval VŠCHT Praha. Byl u založení projektu CZilla (dnes už nepamatujete, nevadí). Stavěl mosty a metal cestu pro HTML5 (to tu ještě máme). V GUG.cz organizoval akce pro vývojáře (a jestli neumřeli, kódují si dodnes…).

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=520